Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-04-25 20:10:27 2086

Ez tuti nem normális hang!

_img Creative Commons License 2018-04-24 22:22:19 2080

Nem vagyok pro felhasználó, de egy tapasztalat megosztás nem árthat: én még sosem hallottam ilyet az enyémben.

galaxi46 Creative Commons License 2018-04-24 22:19:52 2079

Nem tudom km-ben mennyi az a két év, de szerintem a turbó haldoklás nem egy hosszú folyamat.

A hozzászólás:
Pi!B Creative Commons License 2018-04-24 17:57:39 2078

Sziasztok!

 

Érdekelne a véleményetek a turbómról :)

Amikor megvettem (2 éve) már akkor is "füttyögős" volt a kocsiban a turbó. Akkor azt mondták ebben ilyen.

Nem fírtattam tovább, mert amúgy tetszik, kivéve ha ez azt jelenti, hogy haldoklik.

 

A vonóhorog elhozatalakor beszélgettem Harpival, Ő még sosem hallotta a kocsiban a túrbó hangját, így egy kicsit elbizonytalanodtam.

 

Menet közben párom csinált egy ... egy kis videót, amit a következő linken elértek.

https://drive.google.com/open?id=1OeJdny0CLBBLxT_3g5vI8CcTLstFGqPN

Kérlek mondjatok róla véleményt.

 

Ha nagyon vacak a minőség, akkor csinálok egy jobb felvételt.

 

Pi!B

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!