Keresés

Részletes keresés

Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-18 15:30:34 11238

Nos ha sokat úszni nem is fogunk, de megmártózunk az tuti.😊😊

A lényeg, hogy az időjárás jó legyen. A többit megoldjuk.😄😄

A hozzászólás:
suzi_mou Creative Commons License 2018-04-17 21:05:16 11237

Hideg. :-)

De pl. aposom egesz evben uszik Rodoszon, szokas kerdese. :-)

Előzmény:
Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-17 19:40:56 11236

Köszönöm szépen! Én is így gondoltam, hogy egész jó idő lesz. Pakoltam is be naptejet. :-) És a tenger mennyire hideg ilyenkor? Bár mindegy, azért ha ott leszünk megmártózunk egy kicsikét. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!