Keresés

Részletes keresés

suzi_mou Creative Commons License 2018-04-17 21:05:16 11237

Hideg. :-)

De pl. aposom egesz evben uszik Rodoszon, szokas kerdese. :-)

A hozzászólás:
Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-17 19:40:56 11236

Köszönöm szépen! Én is így gondoltam, hogy egész jó idő lesz. Pakoltam is be naptejet. :-) És a tenger mennyire hideg ilyenkor? Bár mindegy, azért ha ott leszünk megmártózunk egy kicsikét. :-)

Előzmény:
suzi_mou Creative Commons License 2018-04-14 16:05:54 11234

Matol Rodoszon nyariasra valtott az ido, 30 fok van nap alatt. Vszinusitem Santorinin is hasonlo lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!