|
|
|
|
 |
suzi_mou
2018-04-17 21:05:16
|
11237
|
Hideg. :-)
De pl. aposom egesz evben uszik Rodoszon, szokas kerdese. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Mónika Károlyfalviné
2018-04-17 19:40:56
|
11236
|
Köszönöm szépen! Én is így gondoltam, hogy egész jó idő lesz. Pakoltam is be naptejet. :-) És a tenger mennyire hideg ilyenkor? Bár mindegy, azért ha ott leszünk megmártózunk egy kicsikét. :-) |
|
Előzmény:
 |
suzi_mou
2018-04-14 16:05:54
|
11234
|
Matol Rodoszon nyariasra valtott az ido, 30 fok van nap alatt. Vszinusitem Santorinin is hasonlo lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|