Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BP Totóka Creative Commons License 2018-04-16 14:35:13 6263

Az biztos, hogy néma kacsák. Egy helyre járnak tojni, és eddig naponta elvettük a tojásokat. Lehet ez a baj? Nem lesznek pároztatva, így ha ráülnének , akkor csak megromlanak a tojások. Mi melyik a jobb?

 

 

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2018-04-14 19:25:14 6262

Ha folyamatosan tojnak, akkor valami körülmény gátolhatja, hogy letojjanak és megüljenek. Ha egy helyre tojnak, ne gyűjtsd a tojásokat. Esetleg nem lehet hogy nem is némakacsa, hanem házikacsáról van szó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!