Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stify Creative Commons License 2018-04-15 22:11:47 2065

Hmm, ezt hol találom, hogy tudom ellenőrizni, hogy meg vannak-e?

Köszönöm!

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-15 19:55:16 2064

Meg lehet próbálni! A német autóknál a kábel korbácsnál megvoltak a csatlakozási helyek!

Előzmény:
stify Creative Commons License 2018-04-14 21:31:37 2059

Az enyémben gyárilag nincs tempomat, de nem volna rossz.

Szóval gondolom minden kell ami a beszereléshez szükséges, ennél okosabb sajnos nem vagyok a témában. Bízom benne hogy utólag is beszerelhető az alapmodellbe, ha nem ilyen egyszerű akkor világosítsatok fel! Egyszer már kérdeztem itt ezt a dolgot, de nem kaptam választ (1870)

Üdv. J.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!