|
|
|
|
 |
stify
2018-04-15 22:11:47
|
2065
|
Hmm, ezt hol találom, hogy tudom ellenőrizni, hogy meg vannak-e?
Köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
harpi3
2018-04-15 19:55:16
|
2064
|
Meg lehet próbálni! A német autóknál a kábel korbácsnál megvoltak a csatlakozási helyek! |
|
Előzmény:
 |
stify
2018-04-14 21:31:37
|
2059
|
Az enyémben gyárilag nincs tempomat, de nem volna rossz.
Szóval gondolom minden kell ami a beszereléshez szükséges, ennél okosabb sajnos nem vagyok a témában. Bízom benne hogy utólag is beszerelhető az alapmodellbe, ha nem ilyen egyszerű akkor világosítsatok fel! Egyszer már kérdeztem itt ezt a dolgot, de nem kaptam választ (1870)
Üdv. J. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|