Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Zsolt730 Creative Commons License 2018-04-16 19:55:48 2066

Szia. Igen megfelel a fotó, megvenném. Elérhetőséget japhatok? Mint írtam hóvégén megyek Debrecenbe és beugranék érte, csak megkellene beszélni a részleteket. Számom: Harminc 190 tizen kilenc 88

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-15 19:51:28 2063

Üdv!

Remélem megfelel! :)

 

 

http://indafoto.hu/harpi/image/25788693-fb087720  

Előzmény:
Zsolt730 Creative Commons License 2018-04-15 15:20:39 2061

Szia! Könyöktámaszról tudnál akkor feltenni fotót? Elvileg megyek Debrecenbe 28. án. Akkor eltudnám hozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!