Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-04-15 19:51:28 2063

Üdv!

Remélem megfelel! :)

 

 

http://indafoto.hu/harpi/image/25788693-fb087720  

A hozzászólás:
Zsolt730 Creative Commons License 2018-04-15 15:20:39 2061

Szia! Könyöktámaszról tudnál akkor feltenni fotót? Elvileg megyek Debrecenbe 28. án. Akkor eltudnám hozni.

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-10 17:51:13 2047

Szia!

Hétvégén megnézem az övet,de úgy emlékszem nem pukkant el a balesetben !A szőnyegek eredetiek,benne van az x-trail,de azért vannak használati nyomok! Hétvégén lefotózom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!