Keresés

Részletes keresés

Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-17 19:40:56 11236

Köszönöm szépen! Én is így gondoltam, hogy egész jó idő lesz. Pakoltam is be naptejet. :-) És a tenger mennyire hideg ilyenkor? Bár mindegy, azért ha ott leszünk megmártózunk egy kicsikét. :-)

A hozzászólás:
suzi_mou Creative Commons License 2018-04-14 16:05:54 11234

Matol Rodoszon nyariasra valtott az ido, 30 fok van nap alatt. Vszinusitem Santorinin is hasonlo lehet.

Előzmény:
Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-14 08:46:41 11233

Köszönöm szépen! Azért bízom abban, hogy előnyári lesz az időjárás. 👍👍😊😊

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!