|
|
|
|
 |
suzi_mou
2018-04-14 16:05:54
|
11234
|
Matol Rodoszon nyariasra valtott az ido, 30 fok van nap alatt. Vszinusitem Santorinin is hasonlo lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
Mónika Károlyfalviné
2018-04-14 08:46:41
|
11233
|
Köszönöm szépen! Azért bízom abban, hogy előnyári lesz az időjárás. 👍👍😊😊 |
|
Előzmény:
 |
suzi_mou
2018-04-12 11:07:10
|
11222
|
Tavaszi, elonyarias ido van. Ami lehet ilyen is es olyan is. Vszinu ezert olvastal ezt is, azt is.
Ha felhos, akkor huvosebb az erzet. Ha sut a nap, akkor eros es le is lehet egni.
Estere mindenkeppen kicsit melegebb ruhat javaslok vinni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|