Keresés

Részletes keresés

suzi_mou Creative Commons License 2018-04-14 16:05:54 11234

Matol Rodoszon nyariasra valtott az ido, 30 fok van nap alatt. Vszinusitem Santorinin is hasonlo lehet.

A hozzászólás:
Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-14 08:46:41 11233

Köszönöm szépen! Azért bízom abban, hogy előnyári lesz az időjárás. 👍👍😊😊

Előzmény:
suzi_mou Creative Commons License 2018-04-12 11:07:10 11222

Tavaszi, elonyarias ido van. Ami lehet ilyen is es olyan is. Vszinu ezert olvastal ezt is, azt is. 

Ha felhos, akkor huvosebb az erzet. Ha sut a nap, akkor eros es le is lehet egni. 

Estere mindenkeppen kicsit melegebb ruhat javaslok vinni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!