Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
guilden stern Creative Commons License 2018-04-13 12:56:56 5895

Nincs ilyen szabály, semmi kárt nem okoz az éjszakai világítás, csak van egy megfontolásra ajánlott dolog. Ha éjszaka világítasz, leszállhatnak a tojók a fészekről, és esetleg nem találnak vissza, ha közben lekapcsolod a villanyt. Hideg időben végzetes lehet.

Előzmény:
Atyafi Gyarmati Creative Commons License 2018-03-07 05:57:05 5893

Tiszteletem kedves galamb szeretők!

Most kezdtem egy pár magyar óriással. Azt hallottam, hogy éjszaka nem szabad villanyt felkapcsolni a galamboknál. Bővebb felvilágosítást kérhetnék erről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!