Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tomkay Creative Commons License 2018-04-13 12:49:57 5894

Üdv.
Megfelelő fényáteresztő és szellőző kialakítással kell építeni a galambházat, és emellett még plusz ablakot elhelyezni igény esetén.De külön lámpa nem szükséges.
Sok sikert a Magyar Óriás galambokhoz.
Nekem is ilyen fajták vannak.
Esetleg képet dobhatnál fel róluk.

Előzmény:
Atyafi Gyarmati Creative Commons License 2018-03-07 05:57:05 5893

Tiszteletem kedves galamb szeretők!

Most kezdtem egy pár magyar óriással. Azt hallottam, hogy éjszaka nem szabad villanyt felkapcsolni a galamboknál. Bővebb felvilágosítást kérhetnék erről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!