|
|
|
|
 |
sanyi.68
2018-04-13 21:41:49
|
22545
|
De vissza olvastam ,es mas oldalon is utanna neztem ,de ahany iras annyi adat kulombseg !A para meg aztan 50 tol 65 szazalek kozt mozog attol fug ki irta le,en keltettem ,es a para 50 korul volt az elejen a vegen 90 ,de mondhatom hiba nelkul mert 90 szazalek felett keltek,A gep pedig az onhotol meg be se villant a led,es megis 41 fok lett,pedig 37,5 re allitottam a vegen,hutottem is nappal,de ejjel nem,es reggelre ugrott fel mindig ! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
sanyi.68
2018-04-06 20:52:04
|
22540
|
Koszontok ,mindenkit,semmi kerdes nincs ezen a forumon,azert en megkerdeznem,elso sorba Ladibee tol,mert neki van a PL maschine keltetokbol ,Mit csinal ha a keltetes harmadik fazisaba a tojas altal termelt hotol ,felszokik a kelteto belso homerseklete,A gyarto az irja hogy a felso reszet meg kell emelni kb 5 mm ,hogy a felszabadult ho eltavozzon,De azert kivancsi lennek masok velemenyere is,mert nekem 18 napig 37.8 korul volt de mire eszrevettem 41 celsius lett a keltetobe ,! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|