Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2018-04-13 20:11:06 2055

van már xtrail klub a facen, nem kell annyi..

A hozzászólás:
reklámügynök Creative Commons License 2018-04-12 21:59:59 2054

Sziasztok!

 

Valami idióta szétbarmolta a tanksapka ajtómat az újpesti vasútállomáson. Na persze tíz liter benzint is elvitt, amit tegnap tankoltam bele. Van valami ötletetek, hogyan lehet védekezni az ilyenek ellen? Valami akadályt esetleg belelehet applikálni a nyílásba?

 

Köszi

Nissan X-Trail Magyarország

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!