|
|
|
|
 |
Mónika Károlyfalviné
2018-04-14 08:45:24
|
11232
|
Köszönöm szépen! Készülünk naptejjel. És viszünk a srácoknak sapit.😊😊 |
|
A hozzászólás:
 |
Flower2000
2018-04-12 12:27:14
|
11223
|
Manapság ki tudja? Ma itthon melegebb van mint júliusban volt. Fel kell készülni mindenre aztán lesz, ami lesz. Mindenesetre ott sokkal jobban tűz a nap mert visszaveri a körötte levő tenger, úgyhogy észre se veszed és leég a füled úgy, hogy hólyagos lesz, ha nem kened be és esetleg a hajad nem takarja. |
|
Előzmény:
 |
Mónika Károlyfalviné
2018-04-12 09:59:45
|
11221
|
Kedves Psziche!
Lenne pár kérdésem, ha esetleg aktuális.
Jövőhéten utazunk Santorinire és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg megtudnád e mondani, hogy ilyenkor milyen az időjárás arrafelé. Mennyire fúj a szél, milyen gyakran esik az eső így április vége felé .Olvastam több cikket, de nagyon változó amiket írnak . Igazából nem tudom eldönteni melyik az igaz. Egyébként Karteradoszon lesz a szállásunk .
Köszönöm szépen előre is a választ! 😊 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|