Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2018-04-14 19:25:14 6262

Ha folyamatosan tojnak, akkor valami körülmény gátolhatja, hogy letojjanak és megüljenek. Ha egy helyre tojnak, ne gyűjtsd a tojásokat. Esetleg nem lehet hogy nem is némakacsa, hanem házikacsáról van szó?

A hozzászólás:
BP Totóka Creative Commons License 2018-04-12 11:26:07 6261

Sziasztok!

 

Most vagyok először kacsa gazdi, és kettő lány szépíti a napjaimat. Hogy 4 hónapja tojnak minden nap az normális? Mikor fejezik be? Nem gondolom, hogy a tyúkokhoz hasonlóan állandóan tojniuk kell.

Valami tapasztalat, minden jól jönne.

Köszönöm!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!