|
|
|
|
 |
juhosttt
2018-04-14 19:25:14
|
6262
|
Ha folyamatosan tojnak, akkor valami körülmény gátolhatja, hogy letojjanak és megüljenek. Ha egy helyre tojnak, ne gyűjtsd a tojásokat. Esetleg nem lehet hogy nem is némakacsa, hanem házikacsáról van szó? |
|
A hozzászólás:
 |
BP Totóka
2018-04-12 11:26:07
|
6261
|
Sziasztok!
Most vagyok először kacsa gazdi, és kettő lány szépíti a napjaimat. Hogy 4 hónapja tojnak minden nap az normális? Mikor fejezik be? Nem gondolom, hogy a tyúkokhoz hasonlóan állandóan tojniuk kell.
Valami tapasztalat, minden jól jönne.
Köszönöm!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|