Keresés

Részletes keresés

Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-14 08:46:41 11233

Köszönöm szépen! Azért bízom abban, hogy előnyári lesz az időjárás. 👍👍😊😊

A hozzászólás:
suzi_mou Creative Commons License 2018-04-12 11:07:10 11222

Tavaszi, elonyarias ido van. Ami lehet ilyen is es olyan is. Vszinu ezert olvastal ezt is, azt is. 

Ha felhos, akkor huvosebb az erzet. Ha sut a nap, akkor eros es le is lehet egni. 

Estere mindenkeppen kicsit melegebb ruhat javaslok vinni.

Előzmény:
Mónika Károlyfalviné Creative Commons License 2018-04-12 09:59:45 11221

Kedves Psziche!

Lenne pár kérdésem, ha esetleg aktuális. 

Jövőhéten utazunk Santorinire és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg megtudnád e mondani, hogy ilyenkor milyen az időjárás arrafelé. Mennyire fúj a szél, milyen gyakran esik az eső így április vége felé .Olvastam több cikket, de nagyon változó amiket írnak . Igazából nem tudom eldönteni melyik az igaz. Egyébként Karteradoszon lesz a szállásunk .

Köszönöm szépen előre is a választ! 😊

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!