|
|
|
|
 |
Mónika Károlyfalviné
2018-04-14 08:46:41
|
11233
|
Köszönöm szépen! Azért bízom abban, hogy előnyári lesz az időjárás. 👍👍😊😊 |
|
A hozzászólás:
 |
suzi_mou
2018-04-12 11:07:10
|
11222
|
Tavaszi, elonyarias ido van. Ami lehet ilyen is es olyan is. Vszinu ezert olvastal ezt is, azt is.
Ha felhos, akkor huvosebb az erzet. Ha sut a nap, akkor eros es le is lehet egni.
Estere mindenkeppen kicsit melegebb ruhat javaslok vinni. |
|
Előzmény:
 |
Mónika Károlyfalviné
2018-04-12 09:59:45
|
11221
|
Kedves Psziche!
Lenne pár kérdésem, ha esetleg aktuális.
Jövőhéten utazunk Santorinire és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg megtudnád e mondani, hogy ilyenkor milyen az időjárás arrafelé. Mennyire fúj a szél, milyen gyakran esik az eső így április vége felé .Olvastam több cikket, de nagyon változó amiket írnak . Igazából nem tudom eldönteni melyik az igaz. Egyébként Karteradoszon lesz a szállásunk .
Köszönöm szépen előre is a választ! 😊 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|