Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stify Creative Commons License 2018-04-14 21:31:37 2059

Az enyémben gyárilag nincs tempomat, de nem volna rossz.

Szóval gondolom minden kell ami a beszereléshez szükséges, ennél okosabb sajnos nem vagyok a témában. Bízom benne hogy utólag is beszerelhető az alapmodellbe, ha nem ilyen egyszerű akkor világosítsatok fel! Egyszer már kérdeztem itt ezt a dolgot, de nem kaptam választ (1870)

Üdv. J.

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-11 22:18:22 2050

Van benne! Csak a kapcsoló kellene a vezetékekkel,vagy az elektronika is?

Előzmény:
stify Creative Commons License 2018-04-11 20:28:20 2049

Tempomat van benne? Érdekelne a kormányon lévő kapcsolója és összes vezetéke.

Üdv. J.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!