|
|
|
|
 |
stify
2018-04-14 21:31:37
|
2059
|
Az enyémben gyárilag nincs tempomat, de nem volna rossz.
Szóval gondolom minden kell ami a beszereléshez szükséges, ennél okosabb sajnos nem vagyok a témában. Bízom benne hogy utólag is beszerelhető az alapmodellbe, ha nem ilyen egyszerű akkor világosítsatok fel! Egyszer már kérdeztem itt ezt a dolgot, de nem kaptam választ (1870)
Üdv. J. |
|
A hozzászólás:
 |
harpi3
2018-04-11 22:18:22
|
2050
|
Van benne! Csak a kapcsoló kellene a vezetékekkel,vagy az elektronika is? |
|
Előzmény:
 |
stify
2018-04-11 20:28:20
|
2049
|
Tempomat van benne? Érdekelne a kormányon lévő kapcsolója és összes vezetéke.
Üdv. J. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|