|
|
|
|
 |
harpi3
2018-04-11 22:18:22
|
2050
|
Van benne! Csak a kapcsoló kellene a vezetékekkel,vagy az elektronika is? |
|
A hozzászólás:
 |
stify
2018-04-11 20:28:20
|
2049
|
Tempomat van benne? Érdekelne a kormányon lévő kapcsolója és összes vezetéke.
Üdv. J. |
|
Előzmény:
 |
harpi3
2018-03-23 11:06:17
|
2021
|
Sziaszto!
Úgy döntöttem eladom az előző x-trailem! Sajnos tavaly év végén totál törték! Jobb eleje sérült,légzsákok nyíltak vezető utas nem!! Motor nem indítható,de nagy valószínűséggel ép!2006 2.2 diesel az akkor kapható legmagasabb felszereltséggel /columbia!/ Fékekek,telók 10 ezer km el ezelőtt lettek kicserélve!Donornak első osztályú !Mielőtt felteszem a HAHU-ra,gondoltam a márkatársaknak felajánlom!Ára 400-ezerft! Többit telón! húsz 35harminchat9nyolc8 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|