|
|
|
|
 |
Itokawa
2018-04-17 12:27:06
|
2067
|
Bal hátsó öv és szőnyegek állapota milyen? |
|
 |
Zsolt730
2018-04-15 15:20:39
|
2061
|
Szia! Könyöktámaszról tudnál akkor feltenni fotót? Elvileg megyek Debrecenbe 28. án. Akkor eltudnám hozni. |
|
A hozzászólás:
 |
harpi3
2018-04-10 17:51:13
|
2047
|
Szia!
Hétvégén megnézem az övet,de úgy emlékszem nem pukkant el a balesetben !A szőnyegek eredetiek,benne van az x-trail,de azért vannak használati nyomok! Hétvégén lefotózom! |
|
Előzmény:
 |
Itokawa
2018-04-10 14:43:53
|
2045
|
Szia, Érdekelne a bal hátsó biztonsági öv és a gumiszőnyegek, állapottól függően. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|