Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Itokawa Creative Commons License 2018-04-17 12:27:06 2067

Bal hátsó öv és szőnyegek állapota milyen?

Zsolt730 Creative Commons License 2018-04-15 15:20:39 2061

Szia! Könyöktámaszról tudnál akkor feltenni fotót? Elvileg megyek Debrecenbe 28. án. Akkor eltudnám hozni.

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-10 17:51:13 2047

Szia!

Hétvégén megnézem az övet,de úgy emlékszem nem pukkant el a balesetben !A szőnyegek eredetiek,benne van az x-trail,de azért vannak használati nyomok! Hétvégén lefotózom!

Előzmény:
Itokawa Creative Commons License 2018-04-10 14:43:53 2045

Szia, Érdekelne a bal hátsó biztonsági öv és a gumiszőnyegek, állapottól függően.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!