Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-04-10 17:51:13 2047

Szia!

Hétvégén megnézem az övet,de úgy emlékszem nem pukkant el a balesetben !A szőnyegek eredetiek,benne van az x-trail,de azért vannak használati nyomok! Hétvégén lefotózom!

A hozzászólás:
Itokawa Creative Commons License 2018-04-10 14:43:53 2045

Szia, Érdekelne a bal hátsó biztonsági öv és a gumiszőnyegek, állapottól függően.

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-06 13:42:12 2037

Szia! Püspökladányban van az autó!

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/nissan/x-trail/nissan_x-trail_2_2_dci_sport_plus_mod_2005-12757552

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!