Keresés

Részletes keresés

kildus002 Creative Commons License 2018-05-01 17:47:36 14859

Szia! Ma kikerültek a nyári rezidenciára! :)

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-04-10 08:12:31 14855

Hát igen.Ember tervez...

De szerencsére a fürj gyorsabban fejlődik (jóval) mint a tyúk. Nekem még a láthatáron sincs a keltetés, mert még hozzá se kezdtünk az atombiztos lakóhelyükhöz. De azért még reménykedem.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-04-10 00:37:29 14854

Nem sikerült a tömeges fürj keltetés, lökött rokonom elhülyülte. Az ígért pár százból 19 db tojci lett. Mérgembe félre tettem, hisz mi a fenének vesződjek ennyivel? Jó estbe maximum 15-16 db lenne, hát azért kár az energia. Azután lenyugodtam, mégis kikeltetem, vegyesen. Ma, beindítottam 15 db japi és 20 db paraszt tyúk tojást, csütörtökön mellé rakom fürjtojást.

Egyszerre fognak kelni és utána 4 hétre a tyúkfélék maradnak a bölcsibe, a "felnőtt" fürjek meg mennek az udvarra. Azután nemsokára tojnak, 60 db-ot, még kikeltetek és idénre elég. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!