|
|
|
|
 |
harpi3
2018-04-09 18:59:15
|
2043
|
Üdv!
Hétvégén tudok fényképeket feltenni! |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt730
2018-04-09 10:47:53
|
2042
|
Szia.
Könyöktámasz érdekel... fotót tudnàl feltenni? És az ülésről is esetleg, a baloldala érdekel mennyire van kiülve. Magasság állitós és deréktámaszos- e? |
|
Előzmény:
 |
harpi3
2018-04-07 21:39:08
|
2040
|
Sziasztok!
Sziasztok!
Könyök támasz 14 ezer, Vezető ülés 25 ezer /nincs szétszakadva/!Négy lemez felni /Rendben vannak max esztétikai festés/gumival együtt 45 ezer!3 téli gumi még 10-20 ezer km-et simán elmegy a negyedik sajnos balesetes ,a pótkeréken/a 4.-dik felni/ meg nyári gumi van!! A négy tető pilen-paty 6 ezer!
Püspökladány-Budapest vonalon /4-es út/ a szállításban tudok segíteni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|