Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-04-09 18:59:15 2043

Üdv!

Hétvégén tudok fényképeket feltenni!

A hozzászólás:
Zsolt730 Creative Commons License 2018-04-09 10:47:53 2042

Szia. 

Könyöktámasz érdekel... fotót tudnàl feltenni? És az ülésről is esetleg, a baloldala érdekel mennyire van kiülve. Magasság állitós és deréktámaszos- e? 

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-07 21:39:08 2040

Sziasztok!

 Sziasztok!

Könyök támasz 14 ezer, Vezető ülés 25 ezer /nincs szétszakadva/!Négy lemez felni /Rendben vannak max esztétikai festés/gumival együtt 45 ezer!3 téli gumi még 10-20 ezer km-et simán elmegy a negyedik sajnos balesetes ,a pótkeréken/a 4.-dik felni/ meg nyári gumi van!! A négy tető pilen-paty 6 ezer!

 Püspökladány-Budapest vonalon /4-es út/ a szállításban tudok segíteni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!