|
|
|
|
 |
ismeros
2018-04-11 22:30:48
|
2051
|
Hello!
Nekem is ilyenem volt. Már bánom, hogy eladtam. Az automata eléggé lassan vált, megszokást igényel. Egyébként ha vételkor nem rángat és szépen pakolgatja a fokozatokat, akkor nyugodtan vehető. A lényeg, hogy próbáld meg hosszabb úton vezetni és akkurátusan tesztelni minden fokozatban a gyorsítást és a gurulást is. Viszont a motor viszi a 1.5 tonnás kasztnit, mint a szél. Cserébe kajál is sajnos. Nekem az átlagom 11 liter volt.
Ja az alapjárati 'kúszás' természetes jelenség. |
|
A hozzászólás:
 |
Tomi198608
2018-04-08 16:14:45
|
2041
|
Sziasztok egy 2007 es t30 as X-trailt neztem ki ami 2.5 os automata ami 200 ezret futott. A kerdesem a kovetkezo lenne mire kene figyelnem vasarlaskor es hogy mennyire jo a 2.5 benzin es a nissan automataja ebben az X-trailben. Koszonom a valaszokat elore is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|