|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-04-07 20:17:32
|
14850
|
Köszi! Erösen kapaszkodok!!! :) |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-04-07 19:49:25
|
14849
|
Küldök neked egy virtuális vontató kötelet, talán kitudlak rángatni. :-D |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-04-07 15:55:40
|
14848
|
HURRÁ!!!!!!!
Áramszünetre azt írták anno az okosok, hogy néhány melegvizes palack segít.
Nagyon jót tett nekem a híred, mert most a változatosság kedvéért én fuldoklom a depresszióban. De kimászok!
Drukkolok a fürjecskéidnek (is). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|