Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-04-22 21:47:24 2075

Üdv!

Nem kell a tető müty-mürütty???

A hozzászólás:
Pisthinke Creative Commons License 2018-04-07 17:40:31 2039

Szia ha esetleg eladod azt a 4 műanyag kupakot ami a tetőcsomagtartó felfogatását takarja akkor vevő lennék rá köszi

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-04-06 13:42:12 2037

Szia! Püspökladányban van az autó!

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/nissan/x-trail/nissan_x-trail_2_2_dci_sport_plus_mod_2005-12757552

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!