|
|
|
|
 |
japipapi
2018-04-07 19:49:25
|
14849
|
Küldök neked egy virtuális vontató kötelet, talán kitudlak rángatni. :-D |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2018-04-07 15:55:40
|
14848
|
HURRÁ!!!!!!!
Áramszünetre azt írták anno az okosok, hogy néhány melegvizes palack segít.
Nagyon jót tett nekem a híred, mert most a változatosság kedvéért én fuldoklom a depresszióban. De kimászok!
Drukkolok a fürjecskéidnek (is). |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2018-04-07 02:47:38
|
14846
|
Szia ........mama!
Itt vagyok, mint egy tékozló fiú. A CT-én jó, nincs változás, bogarászok gazdaságomban.
A héten rendbe raktam a kis keltetőmet, hétfőn indítok 258 db fürj tojással. Már nem akartam, de egyik rokonom megfűzött.
Tegnap meg értesítettek, 04.20-án 5 órás áramszünet lesz. Nem vagyok különösen ideges, 11 napos emberi fejlett annyira, hogy kis hő csökkenést kibírnak, legfeljebb egy nappal hosszabb lesz keltetési időszak.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|