Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-04-07 19:49:25 14849

Küldök neked egy virtuális vontató kötelet, talán kitudlak rángatni. :-D

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-04-07 15:55:40 14848

HURRÁ!!!!!!!

Áramszünetre azt írták anno az okosok, hogy néhány melegvizes palack segít.

Nagyon jót tett nekem a híred, mert most a változatosság kedvéért én fuldoklom a depresszióban. De kimászok!

Drukkolok a fürjecskéidnek (is).

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-04-07 02:47:38 14846

Szia ........mama! 

Itt vagyok, mint egy tékozló fiú. A CT-én jó, nincs változás, bogarászok gazdaságomban.

A héten rendbe raktam a kis keltetőmet, hétfőn indítok 258 db fürj tojással. Már nem akartam, de egyik rokonom megfűzött. 

Tegnap meg értesítettek, 04.20-án 5 órás áramszünet lesz. Nem vagyok különösen ideges, 11 napos emberi fejlett annyira, hogy kis hő csökkenést kibírnak, legfeljebb egy nappal hosszabb lesz keltetési időszak.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!