|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-04-07 15:55:40
|
14848
|
HURRÁ!!!!!!!
Áramszünetre azt írták anno az okosok, hogy néhány melegvizes palack segít.
Nagyon jót tett nekem a híred, mert most a változatosság kedvéért én fuldoklom a depresszióban. De kimászok!
Drukkolok a fürjecskéidnek (is). |
|
 |
japipapi
2018-04-07 02:50:42
|
14847
|
Hülye hibám, bocs.
"emberi fejlett = embrió fejlett |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-04-07 02:47:38
|
14846
|
Szia ........mama!
Itt vagyok, mint egy tékozló fiú. A CT-én jó, nincs változás, bogarászok gazdaságomban.
A héten rendbe raktam a kis keltetőmet, hétfőn indítok 258 db fürj tojással. Már nem akartam, de egyik rokonom megfűzött.
Tegnap meg értesítettek, 04.20-án 5 órás áramszünet lesz. Nem vagyok különösen ideges, 11 napos emberi fejlett annyira, hogy kis hő csökkenést kibírnak, legfeljebb egy nappal hosszabb lesz keltetési időszak.
|
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-04-03 10:49:43
|
14844
|
A másik kérdésedre vélaszolva:
Tojást, túrót az első naptól kezdve kaptak, de zöldet csak pár hetes koruktól (sacc, mire kitollasodtak). A tyúkhúrral érdemes kezdeni, azt nagyon szeretik. Gyermekláncfű levele is jöhet később, de a csöves virágszárat ne add be nekik, benyelheti és megfullad. Kiscsirkéknél is ki szoktam válogatni, csak a tyúkoknak van elég eszük, hogy ne nyúljanak hozzá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|