Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-04-13 01:05:51 22544

.. és még egy segítség, http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=126420894&t=9180932 ha már nem olvastál vissza, ill. nem használod a keresőt. :-(

 

japipapi Creative Commons License 2018-04-13 01:00:06 22543

.... és a nagy hő emelkedést nem vetted észre hűtéskor? 18 napos korukban már minimum naponta 3x illenék hűteni néhány percig., mert különben befullad a már kész csibe. Ugye a hűtés tulajdonképen tojáson belüli légcserét jelent, oxigén pótlás. A tojás hő hűtést könnyen ellenőrizheted pl. szemhéjadnál. ha nem érzed forrónak, mehet a gépbe. Általában, 5-8 perc alatt 20-24 fokos helységben, lehűl.

japipapi Creative Commons License 2018-04-13 00:48:20 22542

Szia!

Valami nagyon nem stimmel. Ha, 37,8 -ra van állítva, önhő miatt kétlem, hogy 41 fokra nő. Lázas az embrió? :-) Szerintem rossz az NTC vagy a relé. 

Ladybee Creative Commons License 2018-04-07 01:03:47 22541

Nálam még nem fordult elő ilyen anomália, igaz az utolsó harmadban 37,2 oC-ra állítom, épp az önhő miatt. A gyakori hőmérséklet ellenőrzés is fontos.

A hozzászólás:
sanyi.68 Creative Commons License 2018-04-06 20:52:04 22540

Koszontok ,mindenkit,semmi kerdes nincs ezen a forumon,azert en megkerdeznem,elso sorba Ladibee tol,mert neki van a PL maschine keltetokbol ,Mit csinal ha a keltetes harmadik fazisaba a tojas altal termelt hotol ,felszokik a kelteto belso homerseklete,A gyarto az irja hogy a felso reszet meg kell emelni kb 5 mm ,hogy a felszabadult ho eltavozzon,De azert kivancsi lennek masok velemenyere is,mert nekem 18 napig 37.8 korul volt de mire eszrevettem 41 celsius lett a keltetobe ,!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!