|
|
|
|
 |
Itokawa
2018-04-10 14:43:53
|
2045
|
Szia, Érdekelne a bal hátsó biztonsági öv és a gumiszőnyegek, állapottól függően. |
|
 |
Abrash
2018-04-09 22:01:43
|
2044
|
szia, hátsó ülések kiszedhetők? :) kijött a kinyitóka, meg picit lefárasztották az egyik csapot, vacak visszatenni.
milyen szinű és állapotú a kárpit? köszi |
|
 |
Pisthinke
2018-04-07 17:40:31
|
2039
|
Szia ha esetleg eladod azt a 4 műanyag kupakot ami a tetőcsomagtartó felfogatását takarja akkor vevő lennék rá köszi |
|
 |
Zsolt730
2018-04-07 14:50:43
|
2038
|
Szia. Engem érdekelne az első könyöktámasz konzoal együtt, illetve a vezető ülés. 4db lemez felni milyen állapotban van? Könyök tàmasz, ülés és felnik. Külön külön mit kérnél érte? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
stify
2018-04-04 22:35:05
|
2036
|
Szia, helyileg merre vagy, milyen színű a járgány, képet tudnál csatolni?
Köszöntem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|