|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-04-22 10:22:24
|
13708
|
Egy alapos nátha miatt nem jutottam el a kiállításra, a könyvkiállításra sem. Némi vigaszt jelent számomra, hogy nyílni kezd a húsvéti kaktuszom, gyönyörködhetek benne. |
|
 |
Csimpolya
2018-04-06 15:52:27
|
13707
|
Jóformán mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértésnek. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-04-06 10:14:18
|
13705
|
Csodaszép!
A nagy rakosgatás után elhatároztam, hogy nem megyek el a tavaszi kaktuszkiállításra. Vagy lehet, hogy ott leszek, de nem veszek semmit. Ha mégis, akkor csak egyet. Na jó, maximum kettőt. Ha hármat, akkor csak nagyon-nagyon kicsiket. Hiába no, a következetesség a legjobb tulajdonságom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|