Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-04-22 10:22:24 13708

Egy alapos nátha miatt nem jutottam el a kiállításra, a könyvkiállításra sem. Némi vigaszt jelent számomra, hogy nyílni kezd a húsvéti kaktuszom, gyönyörködhetek benne.

Csimpolya Creative Commons License 2018-04-06 15:52:27 13707

Jóformán mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértésnek.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2018-04-06 10:47:45 13706

És erre?

http://www.tavaszkert.hu/

Biztos lesz kaktusz is... És virágzó orgonagyűjtemény.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-04-06 10:14:18 13705

Csodaszép!

A nagy rakosgatás után elhatároztam, hogy nem megyek el a tavaszi kaktuszkiállításra. Vagy lehet, hogy ott leszek, de nem veszek semmit. Ha mégis, akkor csak egyet. Na jó, maximum kettőt.  Ha hármat, akkor csak nagyon-nagyon kicsiket. Hiába no, a következetesség a legjobb tulajdonságom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!