Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2018-04-06 10:47:45 13706

És erre?

http://www.tavaszkert.hu/

Biztos lesz kaktusz is... És virágzó orgonagyűjtemény.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-04-06 10:14:18 13705

Csodaszép!

A nagy rakosgatás után elhatároztam, hogy nem megyek el a tavaszi kaktuszkiállításra. Vagy lehet, hogy ott leszek, de nem veszek semmit. Ha mégis, akkor csak egyet. Na jó, maximum kettőt.  Ha hármat, akkor csak nagyon-nagyon kicsiket. Hiába no, a következetesség a legjobb tulajdonságom.

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018-04-05 17:49:56 13704

Ez még a hó alatt is virágzik. .-)))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!