Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-04-06 10:14:18 13705

Csodaszép!

A nagy rakosgatás után elhatároztam, hogy nem megyek el a tavaszi kaktuszkiállításra. Vagy lehet, hogy ott leszek, de nem veszek semmit. Ha mégis, akkor csak egyet. Na jó, maximum kettőt.  Ha hármat, akkor csak nagyon-nagyon kicsiket. Hiába no, a következetesség a legjobb tulajdonságom.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018-04-05 17:49:56 13704

Ez még a hó alatt is virágzik. .-)))))))))))))

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-04-04 17:56:52 13703

Mára az összes kaktuszt kivittem az erkélyre, egyiket-másikat át is ültettem. Aki már csinált ilyesmit, az tudja, hogy a hosszú tövisekkel rendelkező példánnyal nincs baj, megszúr, visszahúzódik és kész. Viszont az aprócska tüskék hajlamosak arra, hogy a bőr alatt eltörjenek. Ezért javallott a nyugodt, megfontolt viselkedés, ezt is tettem. Silver asszisztált, de csak messziről. Úgy látszik, vannak botanikai ismeretei.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!