|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
stify
2018-04-04 22:35:05
|
2036
|
Szia, helyileg merre vagy, milyen színű a járgány, képet tudnál csatolni?
Köszöntem. |
|
Előzmény:
 |
harpi3
2018-03-23 11:06:17
|
2021
|
Sziaszto!
Úgy döntöttem eladom az előző x-trailem! Sajnos tavaly év végén totál törték! Jobb eleje sérült,légzsákok nyíltak vezető utas nem!! Motor nem indítható,de nagy valószínűséggel ép!2006 2.2 diesel az akkor kapható legmagasabb felszereltséggel /columbia!/ Fékekek,telók 10 ezer km el ezelőtt lettek kicserélve!Donornak első osztályú !Mielőtt felteszem a HAHU-ra,gondoltam a márkatársaknak felajánlom!Ára 400-ezerft! Többit telón! húsz 35harminchat9nyolc8 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|