Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-04-06 13:42:12 2037

Szia! Püspökladányban van az autó!

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/nissan/x-trail/nissan_x-trail_2_2_dci_sport_plus_mod_2005-12757552

 

A hozzászólás:
stify Creative Commons License 2018-04-04 22:35:05 2036

Szia, helyileg merre vagy, milyen színű a járgány, képet tudnál csatolni?

Köszöntem.

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-03-23 11:06:17 2021

Sziaszto!

 Úgy döntöttem eladom az előző x-trailem! Sajnos tavaly év végén totál törték! Jobb eleje sérült,légzsákok nyíltak vezető utas nem!! Motor nem indítható,de nagy valószínűséggel ép!2006 2.2 diesel az akkor kapható legmagasabb felszereltséggel /columbia!/ Fékekek,telók 10 ezer km el ezelőtt lettek kicserélve!Donornak első osztályú !Mielőtt felteszem a HAHU-ra,gondoltam a márkatársaknak felajánlom!Ára 400-ezerft! Többit telón! húsz 35harminchat9nyolc8

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!