Keresés

Részletes keresés

kildus002 Creative Commons License 2018-04-03 10:37:04 14842

Szia! Köszönöm érdeklődésedet, elég gyenge lett.. :( Sok deformált lábú utód lett. Vasárnap keltek tömegesen, tegnap is lett néhány darab, és még ma is szedtem ki egyet a keltetőből. Ma reggelre 5 db el is hullott, de mindegyiknek a lába deformált volt, olyan kis hason kúszóak lettek. Sejtettem, hogy nem jó helyről szereztem a tojásokat (szerintem erős beltenyészet lehet, évek óta nem volt vérfrissítés), már lámpázáskor kiesett közel 50 %.... :/ Tehát mára 109 tojásból olyan 35 db fürjecském lett (ebből 5-öt én törtem össze forgatás/lámpázás közben). Tehát tényleg nagyon nem jó az arány.... Na de mostmár arra kell koncentrálnom, hogy ezek megmaradjanak. :) Puding próbája az evés, ezt abszolult tapasztalat szerzésnek tudom be. Megpróbálok legközelebb jobb helyről tojást szerezni, csak a postát nem mertem bevállalni, féltem, hogy nem tesz jót nekik a szállítás, inkább elérhető közelséget választottam.

Zöldet, tojást, túrót te mikor kezdesz el nekik adni?

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-04-02 20:23:32 14841

Szia!

Tudom, hogy ünnep van, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy megy a kelés!?

Előzmény:
kildus002 Creative Commons License 2018-03-29 22:04:53 14839

Igazad lehet. :) Még fürdőszobai szőnyegre gondoltam alájuk.. na de mocorognak a tojásaim a keltetőben, szóval hamarosan el kell döntenem! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!