Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2018-04-02 17:49:31 22539

Valamit még rendelni akartam,de nem jutott eszembe,hogy mit :-(

En tudom forgatni ezzel nincs gond.

Meg talcat kell keszitenem amin a tojasok lesznek.

A hozzászólás:
tuslaci Creative Commons License 2018-04-02 12:23:50 22538

Sokat rendelek kintről, néha elképesztő áron.Ha itthon venném meg a posta nem jönne ki annyiból. Bár én kiszoktam várni az ingyen posta akciókat.

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2018-04-02 10:24:14 22536

Aha en valami egyszerübbet tervezek.Kezi forgatas stb.

Azt en is latom kint sokkal olcsobb sok termék csak tudnám mi az oka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!