|
|
|
|
 |
madar86
2018-04-02 17:49:31
|
22539
|
Valamit még rendelni akartam,de nem jutott eszembe,hogy mit :-(
En tudom forgatni ezzel nincs gond.
Meg talcat kell keszitenem amin a tojasok lesznek. |
|
A hozzászólás:
 |
tuslaci
2018-04-02 12:23:50
|
22538
|
Sokat rendelek kintről, néha elképesztő áron.Ha itthon venném meg a posta nem jönne ki annyiból. Bár én kiszoktam várni az ingyen posta akciókat. |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-04-02 10:24:14
|
22536
|
Aha en valami egyszerübbet tervezek.Kezi forgatas stb.
Azt en is latom kint sokkal olcsobb sok termék csak tudnám mi az oka. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|