|
|
|
|
 |
kenci78
2018-04-02 14:44:19
|
2030
|
Szerintem inkább 1 milla körül lesz az... :) Egyébként, ha nincs vele gond, én sem nyúlnék hozzá... |
|
A hozzászólás:
 |
galaxi46
2018-04-02 12:14:29
|
2029
|
XVIII. kerület-ben (Rózsa u.) Gombár szerelő. Diesel üzemanyagos specialista. De miért akarod csak úgy felújítani?
Valami bajod van vele? Szerintem ilyen futásteljesítménnyel (nekem is e körül van a T31 2.o-ban) tök felesleges csak úgy megbontani. Ez egy majd félmilliós tétel amit leírtál. |
|
Előzmény:
 |
Tamás Gémesi
2018-04-02 12:00:59
|
2028
|
Sziasztok!
Új vagyok még a fórumon tanácsot ajánlást szeretnék tőletek kérni: 2003 as évjáratú Nissan X trailem 2.2 di 84Kw
Elértem a 300000 km-t és szeretném az üzemanyagrendszert lépésről lépésre felújítani gondolok itt az injektorok felújítására nagynyomású szivattyú felújítására új rail cső perifériás üzemanyagrendszer felújítása(új szűrő új tömlők...) kit tudtok ajánlani ilyen munkákra értek ez alatt olyan szakit aki ért a diagnosztikához feltanításhoz tehát jártas a nissan common rail dízelben?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
GT |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|