Keresés

Részletes keresés

tuslaci Creative Commons License 2018-04-02 12:23:50 22538

Sokat rendelek kintről, néha elképesztő áron.Ha itthon venném meg a posta nem jönne ki annyiból. Bár én kiszoktam várni az ingyen posta akciókat.

tuslaci Creative Commons License 2018-04-02 12:17:41 22537

Én azért választottam mert ha dolgozom,akkor egész nap nem vagyok itthon,így nem tudom megoldani a reggeli -esti forgatást :-) . Bár tavaly a párom forgatott reggel-este élvezték a gyerekekkel. Rendes napi szertartás volt :-)

 

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-04-02 10:24:14 22536

Aha en valami egyszerübbet tervezek.Kezi forgatas stb.

Azt en is latom kint sokkal olcsobb sok termék csak tudnám mi az oka.

Előzmény:
tuslaci Creative Commons License 2018-04-02 09:55:12 22534

Kb, egy tizes volt ,viszont mindent vezérel a forgatást ,párásitást, fütést ,azt ráadásul két körösen ,+ szellőző ventillátort is . Én akkor rendeltem mikor akciózták :-) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!