|
|
|
|
 |
tuslaci
2018-04-02 12:23:50
|
22538
|
Sokat rendelek kintről, néha elképesztő áron.Ha itthon venném meg a posta nem jönne ki annyiból. Bár én kiszoktam várni az ingyen posta akciókat. |
|
 |
tuslaci
2018-04-02 12:17:41
|
22537
|
Én azért választottam mert ha dolgozom,akkor egész nap nem vagyok itthon,így nem tudom megoldani a reggeli -esti forgatást :-) . Bár tavaly a párom forgatott reggel-este élvezték a gyerekekkel. Rendes napi szertartás volt :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2018-04-02 10:24:14
|
22536
|
Aha en valami egyszerübbet tervezek.Kezi forgatas stb.
Azt en is latom kint sokkal olcsobb sok termék csak tudnám mi az oka. |
|
Előzmény:
 |
tuslaci
2018-04-02 09:55:12
|
22534
|
Kb, egy tizes volt ,viszont mindent vezérel a forgatást ,párásitást, fütést ,azt ráadásul két körösen ,+ szellőző ventillátort is . Én akkor rendeltem mikor akciózták :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|