|
|
|
|
 |
madar86
2018-04-02 10:24:14
|
22536
|
Aha en valami egyszerübbet tervezek.Kezi forgatas stb.
Azt en is latom kint sokkal olcsobb sok termék csak tudnám mi az oka. |
|
A hozzászólás:
 |
tuslaci
2018-04-02 09:55:12
|
22534
|
Kb, egy tizes volt ,viszont mindent vezérel a forgatást ,párásitást, fütést ,azt ráadásul két körösen ,+ szellőző ventillátort is . Én akkor rendeltem mikor akciózták :-) |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-04-02 09:49:56
|
22533
|
És ez forintba mennyi kb? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|