|
|
|
|
 |
Peet..
2018-03-25 18:22:09
|
3872
|
Értem, köszi. Füstölés után mennyi időnek kell eltelnie hogy az utána gyűjtött méz kipergethető legyen? |
|
A hozzászólás:
 |
Kempingez
2018-03-25 08:13:18
|
3871
|
Nem árt, gondolom ez a kérdés abból a teljesen félrevezető téves, nem kicsit káros útmutatóból eredhet, amely a nyugalmi állapotban tanácsolja a kezeléseket?
Nos a fiasításban lévő atkákat sem pusztítja el, ezért kell 3 naponta ismételni a kezeléseket, akác után természetesen nem is törekszünk nullázó eredményre. Ekkor lényegében egy ritkító kezelés sorozatot végzünk, már ami a célját illeti. Kinek mennyi kezelés fér az idejébe, tehát a két hordás között.
A nullázó kezelésre törekvést, én máskor sem tartom értelmes célnak, de ez már egy másik téma. |
|
Előzmény:
 |
Peet..
2018-03-23 18:54:03
|
3870
|
Nem árt a fiasításnak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|