Keresés

Részletes keresés

Kempingez Creative Commons License 2018-03-25 08:13:18 3871

Nem árt, gondolom ez a kérdés abból a teljesen félrevezető téves, nem kicsit káros útmutatóból eredhet, amely a nyugalmi állapotban tanácsolja a kezeléseket?

Nos a fiasításban lévő atkákat sem pusztítja el, ezért kell 3 naponta ismételni a kezeléseket, akác után természetesen nem is törekszünk nullázó eredményre. Ekkor lényegében egy ritkító kezelés sorozatot végzünk, már ami a célját illeti.  Kinek mennyi kezelés fér az idejébe, tehát a két hordás között. 

 

A nullázó kezelésre törekvést, én máskor sem tartom értelmes célnak, de ez már egy másik téma. 

A hozzászólás:
Peet.. Creative Commons License 2018-03-23 18:54:03 3870

Nem árt a fiasításnak?

Előzmény:
Kempingez Creative Commons License 2018-03-23 18:33:42 3869

Amitráz, furettóval bejuttatva. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!