|
|
|
|
 |
harpi3
2018-03-23 17:39:06
|
2023
|
Van rajta!15 ezerért leszerelem róla! |
|
A hozzászólás:
 |
Pi!B
2018-03-23 13:46:43
|
2022
|
Szia Harpi!
Vonóhorg érdekelne ha van :)
|
|
Előzmény:
 |
harpi3
2018-03-23 11:06:17
|
2021
|
Sziaszto!
Úgy döntöttem eladom az előző x-trailem! Sajnos tavaly év végén totál törték! Jobb eleje sérült,légzsákok nyíltak vezető utas nem!! Motor nem indítható,de nagy valószínűséggel ép!2006 2.2 diesel az akkor kapható legmagasabb felszereltséggel /columbia!/ Fékekek,telók 10 ezer km el ezelőtt lettek kicserélve!Donornak első osztályú !Mielőtt felteszem a HAHU-ra,gondoltam a márkatársaknak felajánlom!Ára 400-ezerft! Többit telón! húsz 35harminchat9nyolc8 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|