Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-03-23 17:39:06 2023

Van rajta!15 ezerért leszerelem róla!

A hozzászólás:
Pi!B Creative Commons License 2018-03-23 13:46:43 2022

Szia Harpi!

 

Vonóhorg érdekelne  ha van :)

 

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-03-23 11:06:17 2021

Sziaszto!

 Úgy döntöttem eladom az előző x-trailem! Sajnos tavaly év végén totál törték! Jobb eleje sérült,légzsákok nyíltak vezető utas nem!! Motor nem indítható,de nagy valószínűséggel ép!2006 2.2 diesel az akkor kapható legmagasabb felszereltséggel /columbia!/ Fékekek,telók 10 ezer km el ezelőtt lettek kicserélve!Donornak első osztályú !Mielőtt felteszem a HAHU-ra,gondoltam a márkatársaknak felajánlom!Ára 400-ezerft! Többit telón! húsz 35harminchat9nyolc8

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!