Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stify Creative Commons License 2018-04-11 20:28:20 2049

Tempomat van benne? Érdekelne a kormányon lévő kapcsolója és összes vezetéke.

Üdv. J.

stify Creative Commons License 2018-04-04 22:35:05 2036

Szia, helyileg merre vagy, milyen színű a járgány, képet tudnál csatolni?

Köszöntem.

000006 Creative Commons License 2018-03-25 22:42:22 2025

Szia

 

Tető Safari lámpa van rajta, azt keresek már régóta. 

Pi!B Creative Commons License 2018-03-23 13:46:43 2022

Szia Harpi!

 

Vonóhorg érdekelne  ha van :)

 

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2018-03-23 11:06:17 2021

Sziaszto!

 Úgy döntöttem eladom az előző x-trailem! Sajnos tavaly év végén totál törték! Jobb eleje sérült,légzsákok nyíltak vezető utas nem!! Motor nem indítható,de nagy valószínűséggel ép!2006 2.2 diesel az akkor kapható legmagasabb felszereltséggel /columbia!/ Fékekek,telók 10 ezer km el ezelőtt lettek kicserélve!Donornak első osztályú !Mielőtt felteszem a HAHU-ra,gondoltam a márkatársaknak felajánlom!Ára 400-ezerft! Többit telón! húsz 35harminchat9nyolc8

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!