|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2018-03-21 20:24:36
|
3092
|
Az hogy használhatatlan túlzás,a legtöbb appot még frissítik ios9-en is.
Én is még mindig egy ipad3-at nyúzok,csak a képernyőben jobb mint a 2. |
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2018-03-21 14:59:26
|
3091
|
Arról azért nagyon megvan a (cseppet sem pozitív) véleményem, hogy egy 7 éves eszköz, ami nem mellesleg valószínűleg elég drága volt (biztosan emlékszem, hogy az ennél is régebben vett, 64GB-os WiFi+GSM /tehát “fullextrás”/ eslőgenerációs iPad-em kerek negyedmillió forintba került akoriban), ma lényegében használhatatlan, mert nem lehet a legújabb oprendszerre frissíteni, és az appok már mind újabb oprendszert kérnek...
Még szerencse, hogy a 2009 évvégi iMac-em tökéletesen elboldogul a High Sierra-val is (frankón több mint 8 éve használom, és nincs is ingerenciám lecserélni), mondjuk az akkor elég jó specifikációnak számító 8 GB RAM-mal, 1TB winyóval és a gyorsabbik videokártyával lett rendelve... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|