|
|
|
|
 |
Leslie G.
2018-03-22 19:44:19
|
14834
|
Köszönöm a tippeket, megpróbálom.
|
|
A hozzászólás:
 |
fürjfürkész
2018-03-21 18:10:25
|
14833
|
Amit leírtál a tartási és takarmányozási körülményekről az hibátlan,ezért ez nem hiánybetegségből adódó probléma.
Ha mindenképpen meg akarod menteni és nem gondolkoztál a selejtezésben, a gyógyulás utáni visszaszoktatást old meg másképpen.
Először is a gyógyulás legyen teljes,ne maradjon nagyon látható seb , var.
Ne a gyógyultat tedd a sokhoz, hanem pont fordítva, ezáltal a régiek nem vele fognak foglalkozni, hanem az ismeretlen terület felderítésével.
Azzal is összezavarhatod őket hogy átrakásnál a hátukra fújjál egy pici szagos valamit - úgy is Húsvét jön -
Sok sikert. |
|
Előzmény:
 |
Leslie G.
2018-03-21 14:54:18
|
14831
|
Itt olvastam, a fény és az agresszió kapcsolatáról. Persze én sem sötétben tartom őket, november óta egy üvegablakos pincében vannak és egy ledsorral megvilágítom az önetetőjüket napi 14 órában.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|