Keresés

Részletes keresés

Leslie G. Creative Commons License 2018-03-22 19:44:19 14834

Köszönöm a tippeket, megpróbálom.

 

A hozzászólás:
fürjfürkész Creative Commons License 2018-03-21 18:10:25 14833

Amit leírtál a tartási és takarmányozási körülményekről az hibátlan,ezért  ez nem hiánybetegségből adódó probléma.

Ha mindenképpen meg akarod menteni és nem gondolkoztál a selejtezésben, a gyógyulás utáni visszaszoktatást old meg másképpen.

Először is a gyógyulás legyen teljes,ne maradjon nagyon látható seb , var.

Ne a gyógyultat tedd a sokhoz, hanem pont fordítva, ezáltal a régiek nem vele fognak foglalkozni, hanem az ismeretlen terület felderítésével. 

Azzal is összezavarhatod őket hogy átrakásnál a hátukra fújjál egy pici szagos valamit - úgy is Húsvét jön -

Sok sikert.

Előzmény:
Leslie G. Creative Commons License 2018-03-21 14:54:18 14831

Itt olvastam, a fény és az agresszió kapcsolatáról. Persze én sem sötétben tartom őket, november óta egy üvegablakos pincében vannak és egy ledsorral megvilágítom az önetetőjüket napi 14 órában.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!