|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-03-20 19:08:13
|
14830
|
A fürjnek, bármilyen tündibündi, útálatos természete van. Nem tudom, van-e mód visszaszoktatni a többiekhez, de nem hiszek benne. Fogalmam sincs, mit tehetnél, mert másik csapat se fogadja be.
Hiányuk legfeljebb fényből lehet, mert nem tudom (nem vagyok szakember), hogy miért vannak "viszonylag sötétben"? Ennek szerintem nincs értelme. |
|
A hozzászólás:
 |
Leslie G.
2018-03-20 09:21:09
|
14829
|
6 tojómból az egyiknek a fejét, szemét véresre csípik a többiek. Már többször elkülönítettem, majd gyógyulás után visszaengedtem, de mindig ugyanaz a helyzet. Jolovitot isznak vagy almaecetes vizet, tojótápot, zeolitot, kanári magkeveréket, napraforgót, fehérjét kapnak, néha egy kis salátát. Van porfürdőjük, tojóládájuk, viszonylag sötétben vannak. Hol a hiba? Hiánybetegség? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|