|
|
|
|
 |
Hagrid1
2018-03-20 20:19:31
|
22520
|
Milyen fajta fűtőszálad van? Tudnál küldeni róla fényképeket a keltetődről?
Én keltetőm 30*30 zártszelvényből készül , keltetőből való ventillátór 70-cm magas és 71-cm széles , 130-cm hosszú. (Azért van fektetve mert így jobban dolgozok a ventillátór gondolom én) Ez a keret pedig beakarom burkolni 3-cm fehér szendvicspanellel.
Forgatómotornak milyen motort rakjak bele szerintetek?
http://indafoto.hu/hagrid1/image/25745071-c06bf0ee/user |
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2018-03-20 07:29:38
|
22518
|
En futoszalnal maradtam
Mar meg is van |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|