Keresés

Részletes keresés

Hagrid1 Creative Commons License 2018-03-20 20:19:31 22520

Milyen fajta fűtőszálad van? Tudnál küldeni róla fényképeket a keltetődről?

Én keltetőm 30*30 zártszelvényből készül , keltetőből való ventillátór   70-cm magas és 71-cm széles , 130-cm hosszú. (Azért van fektetve mert így jobban dolgozok a ventillátór gondolom én) Ez a keret pedig beakarom burkolni 3-cm fehér szendvicspanellel.

Forgatómotornak milyen motort rakjak bele szerintetek? 

 

 

 

http://indafoto.hu/hagrid1/image/25745071-c06bf0ee/user

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-03-20 07:29:38 22518

En futoszalnal maradtam

Mar meg is van

Előzmény:
Hagrid1 Creative Commons License 2018-03-19 20:26:12 22512

Hali, és most építek egy keltetőt én ilyen lámpákban gondolkodom https://www.petnet.hu/termek/ExoTerra_Heat_Wave_Emitter_Ceramic_Lamp_40W-80-1642

esetleg valakinek valamilyen véleménye? Ebayon fele ennyibe kerül!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!