Keresés

Részletes keresés

Istvan56 Creative Commons License 2018-03-19 20:40:40 22515

Ekkora alaptalan dumát ! A motorvédő kapcsoló az átfolyó TÚLÁRAMRA kapcsol le . Ne etesd azokat akik  nem ismerik az alapokat . Itt mindig feltűnnek nagy idők nagy okosai megértem fényezni kell a nemlétező családi ezüstöt de ne mások örömszerzőjével keljen csapkodni a csallányt.  Remélem diplomatikus de érthető voltam !!!!

A hozzászólás:
karolyia Creative Commons License 2018-03-19 20:27:19 22513

Igen közé, hogy oldja ha a relé nem teszi a dolgát. A legmegbízhatóbb viszont a motorvédelmi kapcsoló. Annál be tudod állítani, hogy mekkora ellenállásváltozásnál oldjon le. Ilyet illik rakni házi vízművek elé is. Védi a berendezést és kéglit is, hogy ne égjen le :)

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2018-03-19 15:08:54 22510

A termosztát és a relé közé be lehet építeni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!