|
|
|
|
 |
Istvan56
2018-03-19 20:40:40
|
22515
|
Ekkora alaptalan dumát ! A motorvédő kapcsoló az átfolyó TÚLÁRAMRA kapcsol le . Ne etesd azokat akik nem ismerik az alapokat . Itt mindig feltűnnek nagy idők nagy okosai megértem fényezni kell a nemlétező családi ezüstöt de ne mások örömszerzőjével keljen csapkodni a csallányt. Remélem diplomatikus de érthető voltam !!!! |
|
A hozzászólás:
 |
karolyia
2018-03-19 20:27:19
|
22513
|
Igen közé, hogy oldja ha a relé nem teszi a dolgát. A legmegbízhatóbb viszont a motorvédelmi kapcsoló. Annál be tudod állítani, hogy mekkora ellenállásváltozásnál oldjon le. Ilyet illik rakni házi vízművek elé is. Védi a berendezést és kéglit is, hogy ne égjen le :) |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-03-19 15:08:54
|
22510
|
A termosztát és a relé közé be lehet építeni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|