Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2018-03-20 07:29:38 22518

En futoszalnal maradtam

Mar meg is van

karolyia Creative Commons License 2018-03-19 20:38:25 22514

Szerintem nem lesz jó, mert koncentrált hőt ad, aztán lehet hogy mindegy. Én 2db tök hagyomásnyos 60-as izzót raktam a fagyasztó részébe egy exhűtőnek, onnan húzom ki egy 20w-os 4 colos alulapátos ventivel a meleget, így egyből el is van osztva, alul-felül egyenletes a hőmérséklet. Persze az én hűtőm az épp csak egyel nagyobb, mint a szállodai bárhűtő. A párásító részt most építem. műanyag 1,5 literes doboz. beleépítve egy 45w-os akváriumfűtő, ráépítve egy asztali pc tápjából kimentett 12v-os venti.

 

Ezt az egészet pedig arduinoval vezérlem. Eddig pénzbe csak az arduino került, a többit sikerült összekukázni innen-onnan :)

A hozzászólás:
Hagrid1 Creative Commons License 2018-03-19 20:26:12 22512

Hali, és most építek egy keltetőt én ilyen lámpákban gondolkodom https://www.petnet.hu/termek/ExoTerra_Heat_Wave_Emitter_Ceramic_Lamp_40W-80-1642

esetleg valakinek valamilyen véleménye? Ebayon fele ennyibe kerül!

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2018-03-19 05:55:32 22508

Tenyleg elromolhat ugy,hogy futesben marad? Nehogy tüzet okozzon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!