|
|
|
|
 |
madar86
2018-03-20 07:29:38
|
22518
|
En futoszalnal maradtam
Mar meg is van |
|
 |
karolyia
2018-03-19 20:38:25
|
22514
|
Szerintem nem lesz jó, mert koncentrált hőt ad, aztán lehet hogy mindegy. Én 2db tök hagyomásnyos 60-as izzót raktam a fagyasztó részébe egy exhűtőnek, onnan húzom ki egy 20w-os 4 colos alulapátos ventivel a meleget, így egyből el is van osztva, alul-felül egyenletes a hőmérséklet. Persze az én hűtőm az épp csak egyel nagyobb, mint a szállodai bárhűtő. A párásító részt most építem. műanyag 1,5 literes doboz. beleépítve egy 45w-os akváriumfűtő, ráépítve egy asztali pc tápjából kimentett 12v-os venti.
Ezt az egészet pedig arduinoval vezérlem. Eddig pénzbe csak az arduino került, a többit sikerült összekukázni innen-onnan :) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
madar86
2018-03-19 05:55:32
|
22508
|
Tenyleg elromolhat ugy,hogy futesben marad? Nehogy tüzet okozzon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|