|
|
|
|
 |
karolyia
2018-03-19 20:27:19
|
22513
|
Igen közé, hogy oldja ha a relé nem teszi a dolgát. A legmegbízhatóbb viszont a motorvédelmi kapcsoló. Annál be tudod állítani, hogy mekkora ellenállásváltozásnál oldjon le. Ilyet illik rakni házi vízművek elé is. Védi a berendezést és kéglit is, hogy ne égjen le :) |
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2018-03-19 15:08:54
|
22510
|
A termosztát és a relé közé be lehet építeni? |
|
Előzmény:
 |
karolyia
2018-03-19 08:06:16
|
22509
|
Túlmelegedés védelem nélkül ne is kezdj bele. vannak hőbiztosítékok mindenféle értékkel, pár forintos tétel még itthon is (HESTORE). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|