Keresés

Részletes keresés

karolyia Creative Commons License 2018-03-19 20:27:19 22513

Igen közé, hogy oldja ha a relé nem teszi a dolgát. A legmegbízhatóbb viszont a motorvédelmi kapcsoló. Annál be tudod állítani, hogy mekkora ellenállásváltozásnál oldjon le. Ilyet illik rakni házi vízművek elé is. Védi a berendezést és kéglit is, hogy ne égjen le :)

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-03-19 15:08:54 22510

A termosztát és a relé közé be lehet építeni?

Előzmény:
karolyia Creative Commons License 2018-03-19 08:06:16 22509

Túlmelegedés védelem nélkül ne is kezdj bele. vannak hőbiztosítékok mindenféle értékkel, pár forintos tétel még itthon is (HESTORE).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!