|
|
|
|
 |
Istvan56
2018-03-19 19:22:20
|
22511
|
Ha esetleg kifejtenéd ezen mondatot sokan megköszönnénk
|
|
 |
madar86
2018-03-19 15:08:54
|
22510
|
A termosztát és a relé közé be lehet építeni? |
|
A hozzászólás:
 |
karolyia
2018-03-19 08:06:16
|
22509
|
Túlmelegedés védelem nélkül ne is kezdj bele. vannak hőbiztosítékok mindenféle értékkel, pár forintos tétel még itthon is (HESTORE). |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-03-19 05:55:32
|
22508
|
Tenyleg elromolhat ugy,hogy futesben marad? Nehogy tüzet okozzon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|